Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyás fizetésnél kinek...

Bankkártyás fizetésnél kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Egy boltban 4999 ft -ot kellett fizetnem amit bankkártyás fizetéssel fizettem. Az eladó 5000 irt a gépbe. Mondtam csak 4999 ft amit kellene ütnie,erre azt mondta nincs 1 ft mert felfelé kerekítenek. Én viszont annyit mondtam neki hogy virtuálisan van 1 ft így a 4999 a helyes. Mondta ne szórakozzak itt 1 ft-on. Természetesen nem is azért az 1 ftért de szerintem nekem volt igazam. Nyilván ha kp-vel fizetek akkor oké de kártyával szerintem még van egy forint. Várom a válaszokat hogy nekem volt igazam vagy a boltosnak.

2021. márc. 25. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem az a lényeg, kinek van igaza, hanem az, hogy ember tudj maradni.

Egy forinton rugózni több idő, mint amennyit ér.



5000 írt be, mert kerekítés benne van a kezében. Ez nem rosszindulat. Sima tévedés.


De! Aki ma is a 999 végű árakat használja, az át akar verni. Egy bolt, ami nem akar manipulálni és vissza várja a vevőit az ilyet nem tesz.

2021. márc. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
89%
Neked volt igazad. A #3-as válaszadónak is igaza volt, de csak a problémakezelés módszerében, mert valóban szívlapáttal kéne agyonb#szni, de az olyanokat, mint ő.
2021. márc. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!