Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes TBSZ számlát nyitni?

Hol érdemes TBSZ számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Befektetési alapokat tartanék benne, előny ha online tudom bonyolítani a vételt.

2021. márc. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Random capital
2021. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sima hagyományos bef. alap, vagy ETF?


Mert a legtöbb szolgáltató nem árul túl széles palettát a hagyományos befektetési alapokból (nem kínálja a többi alapkezelő termékeit), így aztán kb oda érdemes menni, ahol elérhető ami neked kell.


Ha ETF akkor kb az számít, hogy kell e banki háttér vagy sem, ez utóbbi esetben jó az RC

2021. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. márc. 26. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a héten nyitottam a Random Capital-nél. Még nem igazán volt időm vele foglalkozni, kedvezőek a díjak és első ránézésre a webes felület (Netboon) jól használható.

Én a Random Capital és a KBC Equitas között vacilláltam. A Random mellett szól az ingyenes számlavezetés és a kedvező díjak, a KBC mellett a banki háttér és a normális mobil app. A Random hátránya, hogy mobilra nincs értelmezhető app, valamint hiányzik a banki háttér, így pl. a beutalás-kiutalás költségesebb. A KBC hátránya, hogy van számlavezetési díj és az RC-hez képest magasak a díjak.

2021. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!