Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-ből megéri átmenni a...

OTP-ből megéri átmenni a Gránit Bankhoz szerinted?

Figyelt kérdés
OTP nél van jelenleg smart bankszámlám. De megeszi a pénzem a bank. Sajnos kidobtak a munkahelyről így nem megy rá jövedelem. Ezért le vesz havi 800 forint számlavezetési díjat. Kártya díjat is nem olyan rég vette le jó drága. Gránit bank nem lenne jobb nekem? Láttam hogy ott van ingyen bankszámla feltételek nélkül is. Akkor az tényleg ingyenes lenne akkor is ha nincs munkám? És akkor náluk mennyi lehet a kártya dij? Csak annyi lenne az egész hogy be adom hozzájuk a kérelmet hogy át szeretnék menni hozzájuk és intézik? Szerintetek megéri jobban nekem? Nem elég teher ha az embernek nincs munkája, de most ezért megeszi a pénzem a bank. Szegény embert az ág is húzza....

2021. ápr. 1. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Menne a keserver jó élet olyan bankhoz aminek bp-n van két fiókja aztán jónapot. De ha neked megfelelnek ezek a kondíciók, akkor hajrá.
2021. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az lehet de nem kell személyes jelenlét. Számla nyitás is online történik. Meg bármilyen ügyintézés a továbbiakban. Így értelmezem. Szerintem annyiból nem rossz hogy nem kell bejárni sorba állni ha valamit akarsz. ATM et meg bármelyiket használhatod. Ezért gondolkodtam el.
2021. ápr. 1. 21:56
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha van itt gránit bankos írhatna hogy neki milyen tapasztalatai vannak.
2021. ápr. 1. 21:57
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok gránitos, de egyetértek, hogy manapság már nem számít mennyi fiókja van egy banknak. Én már 2 éve nem voltam bankban.

Az, hogy jobb-e az egyik bank a másiknál azt te tudod. Ha át akarsz menni, akkor az OTPnél megnyitod a számlát, átutalod a Gránithoz a pénzedet, az OTPs számlát meg le/bezárod. Ennyi. A bank nem intéz semmit és nem is kell.

2021. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ők írták hogy intézik.
2021. ápr. 1. 22:33
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Fura, nem tudom mit kell intézni, de ha intézik, akkor jó, intézzék.
2021. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem fogom most kitúrni, de már jó pár éve a bankváltás törvényileg szabályozva van és a két bank lerendezi egymással INGYENESEN. Az nagyon drága lenne, ha te a pénzedet a régi számládról utalnád az újra.


[link]


[link]


[link]


Nem olvastam végig a cikkeket, de nyálazd végig a google találatokat arra, hogy "bankváltás".

2021. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van számlám a Gránitnál is. Ha nem akarsz kp-t befizetni, akkor teljesen rendben van. Sokkal olcsóbb, mint az OTP.
2021. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy megéri, én is pont OTP-től mentem Gránithoz. Bankfiók hogy csak Pesten van pont leszarom, OTP fiókba se mentem 10 éven keresztül. Sokkal kedvezőbb a díjazása Gránitnak. Bajnos számlacsomagban vagyok, van 0,1% utalásdíj, és egyébként minden más ingyenes, csak éves kártyadíj van. OTP egy valag pénzt lenyúl.
2021. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*Bajnok
2021. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!