Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB-ből az államkincstárba...

CIB-ből az államkincstárba hogyan lehet kezelési költség nélkül áttenni pénzt?

Figyelt kérdés

Nekem on-line számlacsomagom van, és úgy tudtam, hogy bármennyit utalhatok ingyen. Próbából azért csak 100ezret utaltam elsőre, és az alábbi furcsaságot tapasztaltam. A levelek között megjelent egy visszaigazolás, amiben fel van tüntetve kezelési költség, de a számlatörténetemben ilyen nincsen külön elkönyvelve. Ez egy hónapja történt, szóval már meg kellett volna jelenjen. Nem világos, hogy akkormost van-e vagy nincs kezelési költség?


Egyébként a malacperselyről utalatm, nem tudom az baj-e. Előbb át kéne vezetnem a rendes számlára? És ha oda átvezetem, akkor onnan akár bankártyás fizetésként is betehetem az Államkincstárba és akkor így biztosan nem lesz kölsége? Csak meg kell adni egy végtelen limitet? Lehet milliós összeget is bankkártyával fizetni?



2021. ápr. 2. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az online kártyás vásárlási limited erejéig tudsz feltölteni az OTP-s fizetési felületen. A CIB-nél nem nem ismerem a bankkártyás limitek beállításait, de a Gránitnál 3.000.000 Ft az online vásárlási skála maximuma.
2021. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És vásárlásnak számít? azaz nincs kezelési költség?
2021. ápr. 7. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Az OTP-s kártyás fizetési felületen minden tranzakció vásárlásnak számít, így az Államkincstárnál vezetett értékpapírszámlára való feltöltés is.
2021. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!