Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP - nél mennyi a díja...

Az OTP - nél mennyi a díja annak ha visszamenőleg pár évre szeretném kikérni a számlatörténetem?

Figyelt kérdés

Egy játékom adatai elvesztek egy tűzeset miatt, így az egész játékra újból kell regisztrálnunk. A régi fiókunkon lévő maanat úgy kapjuk vissza, ha összeszedjük az utalásokat és igazolni tudjuk, hogy költöttünk a Játékra. Netbankon keresztül 1 évre visszamenőleg enged visszakeresni, és úgy tudom a bankból csak pénzért adnak ki régebbi adatot. Ez igaz? És ha igen, mennyit kell fizetni érte?

A válaszokat köszönöm!



2021. ápr. 9. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Netbankban ott kell lenni a számlakivonatoknak.

Telefonos appban nem látszik, lépj be PC-ről böngészőből.

Valamelyik lejjebbi menüpont alatt vannak, nem emlékszem pontosan.

2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én gépen néztem, de csak egy évre visszamenőleg lehet megnézni. Legalábbis én akárhogy kerestem nem találtam korábbi kivonatot.
2021. ápr. 9. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne számlakivonatokat kérj, hanem azt hogy adott számlaszámra utaltál

Amúgy 1 kivonat 2-3000 forint

2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan ott vannak a számlakivonatok a netbankodban, a részletes keresés alatt tudod beállítani, hogy mutassa a régebbieket is.

Nekem mostanság lett netbankom, és évekre visszamenőleg is mutatja a kivonatot, szóval még ezen sem múlik.

2021. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!