Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fürdőszoba nélkül lakáshitel...

Fürdőszoba nélkül lakáshitel lehet ??? ☹

Figyelt kérdés

Piaci kamatozású,nem államilag támogatott hitelekről van szó,nem is a fogyasztóbarát és ezekről, hanem tényleg sima "piaci" lakás hitelről.

A házban minden be van vezetve, víz,villany ,gáz stb.. van wc is külön.. Egyedül ami nincs,az kimondottan a fürdőszoba.

Ki,mit tud erről? Köszönöm.



2021. ápr. 21. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2021. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Otp ad elméletileg.
2021. ápr. 21. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy ad, miért ne adna? Régi házakban sem feltétlenül van fürdőszoba, előfordul az ilyen. Sőt, van ahol még víz sincs. A lényeg, hogy lakhatásra alkalmas, lakóingatlan legyen. A fürdőszoba nem alapkövetelmény.
2021. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Komfort nélküli lakóépületet lehet hitelezni, semmi sem tiltja - de szinte egyik bank sem fog. Van, ahol helyből kizáró tényező, máshol (pl. OTP) nem - ők csak simán visszautasítják a hitelkérelmet az esetek 99%-ában. Ez a realitás.
2021. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3as , de a fürdőszoba miatt sajnos pont,hogy lakhatásra alkalmatlannak minősítik, ha jól tudom.


4es egyik ismerősömnek nem volt bekötve víz, villany, azaz ugyan ezt hozták ki mit feljebb itt írtam, de kapott az OTP től

2021. ápr. 21. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

#5

Szerencséjük volt. De veszteni valótok nincs, kérni kell egy előzetes hitelbírálatot aztán vagy pozitív vagy nem.

2021. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az pozitív volt. Azt mondták csak wc legyen. De sok máshol olvasom,hogy fürdő miatt lakhatásra alkalmatlannak minősítik és felejtős az egész.
2021. ápr. 21. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
#5: Nem minősül lakhatatlannak, ezzel foglalkozom, tisztában vagyok vele. Köszönöm azért a lepontozást, csak segíteni akartam. De tégy akkor legjobb belátásod szerint.
2021. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le téged :)

Egyébként köszönöm a válaszod!

Én az miatt mondom ,mert itt az OTP nél az értékbecslős ezt írta a papírra ,hogy fürdőszoba mivel nincs nem minősül lakhatónak, nem teszi ki a lakhatás fogalmát vagy valami hasonlót, de ha ebben dolgozol biztosan tudod mit irok. És a wc hiányzott, ez volt a 2. Probléma amit beleirt. Ezért 0ft ra becsülte. Azt mondták a bankban kell a wc az kötelező ,és jó lesz.

Megcsináltuk azt,de ez a fürdős ezt még ugyan úgy bele fogja írni, ha kijon felülvizsgálatra.

Szerinted akkor nem gond így? Az miatt felbecsüli?

2021. ápr. 21. 16:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Erre már nincs válaszod?😁
2021. ápr. 21. 20:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!