Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Negyedévenkénti gépkocsinyerem...

Negyedévenkénti gépkocsinyeremény bonusz sorsolás az OTP - nél. Áprilisban mindig elmarad?

Figyelt kérdés
Negyedévente az OTP - nél sorsolnak mindig egy pluszt, ami általában más autómárkát, más típust jelent, mint a megszokott. A plusz sorsolások úgy néznek ki, hogy a negyed évet adó 3 hónap első hónapjában húznak. Vagyis: január, április, július, október. Tavaly is elmaradt áprilisban, de akkor a vírushelyzetre gondoltam. Van hozzá köze, vagy mi miatt maradt el idén is? U.i: A tavalyi áprilisi sorsolást nem pótolták be...

2021. ápr. 24. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosszul informálódtál, nem negyedévente van extra sorsolás, csak félévente. Hol láttad, hogy tavaly októberben nyert valaki?

Nézd csak, ezt a hirdetmények között találtam, az első oldalon, majdnem a legalján van feltüntetve a 2021-es 2 db dátum, januárra és júliusra:


[link]

2021. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ez 2020 dec 15-től érvényes. 19-ben még negyedéves is volt. És excel táblázat is volt elérhető a neten, amiben több évre visszamenőleg meg lehetett tekinteni, hogy mikor milyen számokat húztak. Az infót azért köszöntem.
2021. ápr. 24. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, a 2019-es évet nem ismerem, 2020-ban vásároltam először. Furcsa, hogy így változtattak rajta. Esetleg arra tudok gondolni, hogy nem vásároltak elegen ahhoz, hogy tudják tartani a negyedévet.
2021. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!