Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki átutalással lettek...

Banki átutalással lettek problémáim, ez így működik?

Figyelt kérdés
Vettem egy oldalon vmit, és még nincs bankkártyám, de csak úgy lehet érte fizetni, ha bemegyek egy bankba készpénzzel, akkor ők át tudják utalni, attól még, hogy nem vagyok 18 éves?
2010. aug. 24. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
bankban pénztári befizetést tudsz csinálni, ha kp-ben akarod az eladó számlájára befizetni, de csak ott, ahol a célszámla van (vagyis otp-s számlára csak otpben, cibes számlára csak cib fiókban fizethetsz be)...ha bankszámlád van, csak még nincs kártyád, akkor a saját bankodból tudsz utalni bármelyik bankba
2010. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

vagyis az a problémám, hogy banki átutalást kellene csinálnom, de nincs saját kártyám, se számlám, és ha KP-ben fizetek a banknak, akkor ők tudnak átutalni.

De akkor én otp-ből nem tudok cib bankba átutalni?

2010. aug. 25. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tudsz az egyik bankból másikba átutalni. Ilyenkor közvetlenül pénztári befizetéssel fizetheted be annál a banknál, ahol a számlaszám tulajdonosa van. Nincs átutalási idő, befizetés után azonnal a számlán van a pénz.
2010. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!