Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya tiltás után készpén...

Bankkártya tiltás után készpénzfelvétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni,hogy a bankban ide tudják nekem adni a számlámról a lóvét miután letiltattam velük a kártyámat? Most jöttem el otthonról és nem találom a tárcámban a bankkártyámat..tiltani még nem szeretném,mert ha mozgás van rajta azt látom,mert kapok smst. Lehet,hogy csak szimplán zsebre raktam és otthon van,de szerintem tegnap elhagytam amikor pénzt vettem fel az automatából. Sajnos,csak holnap reggel megyek haza. Ha para van egyből hívom a bank 0-24-es számát. ( OTP )



2021. jún. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámládon lévő pénznek nincs köze ahhoz, hogy letiltatod a kártyád. Simán bemehetsz a bank pénztárába és felveheted a kívánt összeget.
2021. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Annyit tennék #1 válaszához, hogy ez az OTP-nél drága mulatság lesz. :D
2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Mennyibe kerül ez a "drága mulatság" pontosan?
2021. jún. 9. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány éve 9000 Ft körül volt. Ebben már benne volt az új kártya is, ha jól emlékszem. OTP
2021. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bankja válogatja, hogy milyen drága, de gondolom nem százezrek kellenek.

5-6% max

2021. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!