Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Saját számlára fizettem be...

Saját számlára fizettem be ATM-en keresztül, és még nincs rajta (OTP)?

Figyelt kérdés

Tegnap este fizettem be ATM-en keresztül saját számlára, és azóta sem írták jóvá. Az alkalmazásban ott van a plusz befizetés, de nincs könyvelési dátuma, és ráadásul nem is ATM befizetésnek jelzi (ahogy szokta), hanem kártyás műveletként.

Mi lehet a gond? Érdemes bemenni a bankfiókba? Elég fontos lenne, hogy még ma rajta legyen a számlámon a pénz.


2021. jún. 12. 07:14
 1/5 grafno ***** válasza:
8%
Szerintem csak munkaidőben fogják jovairni, azaz hétfőn.
2021. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, máskor is fizettem már be hétvégén (igaz, nem este), egyből rajta volt, pont ez a lényege ennek a szolgáltatásnak.
2021. jún. 12. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.
2021. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azonnal rá szokott kerülni az összeg, sms-t is kapok róla. érdemes lenne felhívni őket ha valóban nincs a pénz a számlán.
2021. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sms-t is azonnal szoktam kapni róla. Köszi, ha más nem, bemegyek a bankfiókba, kettőig nyitva van.
2021. jún. 12. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!