Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem a diákhitel pluszt,...

KINGKILL kérdése:

Felvettem a diákhitel pluszt, az lenne a kérdés hogy hogyan kell elkezdeni fisszafizetni?

Figyelt kérdés
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és azt mondták nekem nincs semmilyen online felületem ahol ellenőrizni tudom hogy mennyit fizettem be, és csak egy számlaszám lett lediktálva hogy arra utaljam a pénzt, valóban így működik ez? Számomra kicsit hihetetlennek tűnik.

2021. jún. 14. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem van neked is online felületed, úgy hívják, hogy diákhitel direkt. Regisztrálj mielőbb.
2021. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tavaly tavasszal vetted fel amikor kijött akkor még nem kell elkezdened törleszteni. 1 év után kellene elkezdeni igen, de most nyár végéig hitelmoratórium van, nem kell fizetni a hiteleket. Erről nem hallottál?
2021. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de olyan problémába ütköztem hogy a regisztráció során hibaüzenetet kapok hogy hibás szerződésszám vagy adószám.
2021. jún. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!