Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kerül elutasításra a...

Miért kerül elutasításra a hitelkérelmem?

Figyelt kérdés
Április 1-jén kezdtem az új munkahelyemen, próbaidőm Június 30-al lejárt. Harmadik havi béremet tegnap megkaptam. Az előző munkaviszonyom idén március 31-el szűnt meg, 5,5 év után. Az OTP-nél próbalkoztam, felhívtam az ügyintézőt aki kiszámolta hogy a hitelösszeg/törlesztő belefér, és a harmadik havi fizetésem után már igényelhetem is vagy esetleg menjek be hétfőn a bankfiókba és intézhetem személyesen is. Hiteleim már nincsenek moratóriumban, hitelkeretem megszüntettem, nem hátralékos egy hitelem sem. Ennek ellenére az online igénylés végén azt az üzenetet kapom hogy belső szabályok alapján nem engedélyezik. Próbáltam tegnap, illetve ma reggel is. Járt már valaki így?

2021. júl. 10. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 honap munkaviszony?

Keves, leterhelt fizetes?

Ezt csak te tudod!

2021. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hónap munkaviszonyom megvan már, lassan 3,5 hónapja dolgozom az új helyen. Így már a 3.havi béremet is megkaptam. A jelenlegi fizetésem majdnem 400.000 Forint nettó, amiből jelenleg van egy 50 ezres törlesztőm. Igazából nem értem az elutasítás okát. Anno a kevesebb mint fele ennyi fizetésemre, az előző munkahelyemen simán ment a hitelfelvétel. Ezért is kérdeztem hogy járt-e már így innen valaki.
2021. júl. 10. 16:20
 3/6 xswerdy ***** válasza:
47%
milyen hitel?
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Személyi kölcsön lenne, a minősített fogy. barát. Az előző hitelem is személyi volt, de az nem minősített fogy.b. az akkori fizum miatt.
2021. júl. 11. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Korábban volt hiteled moratórium alatt? Vagy törlesztettél végig? Milyen ágazatban dolgozol?
2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!