Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek erre kérhetek...

Szerintetek erre kérhetek hitelt? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Szeretném elindítani saját vállalkozásom. Mindent kitaláltam már hozzá, kész terveim vannak, összeállt az egész koncepció a fejemben.

2021. júl. 19. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Melyik részén az országnak? Mert most vannak regionális vállalkozásindítási támogatások.
2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak a fejedben ált össze, akkor az nem sokat ér.

Ha nincsen fedezeted sem, akkor még inkább nem kapsz hitelt.


Mondok egy példát szeretnék elektronikai hulladékból aranyat kinyerni, szakképesítésem adott, tudom milyen vegyszerek kellenek, hol és mennyiért tudom azokat beszerezni. Ami viszont gondot okozna az alapanyagok beszerzése, mindenki venni akar, de nincsen eladó.

Fejben szép és jó, de a megvalósíthatóság nem jöhet össze alapanyag nélkül.


Arra, hogy te fantáziálsz valamiről, ami a gondolataidban működik nem fog neked egy bank sem fedezet nélkül hitelezni!

2021. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi erovel mindenki kapna hitelt a semmire :)
2021. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Személyi hitelt ami szabad felhasználású.

Te mint magánszemély kell hogy kérd akkor is ha már van céged.

Mekkora összeg lenne?

2021. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!