Miért nem dombornyomott TransferWise bankkártyát kaptam?

Figyelt kérdés

Kifizettem a 2390ft-ot a TransferWisenak. Elvileg egyfajta kártyájuk van, legalább is úgy láttam egyfélét lehet rendelni tőlük. Azt hittem dombornyomott és Mastercard feliratú. De ez nem dombornyomott és Visa Infinite van ráírva. Másnak is ilyet küldtek? Miben más ez a Visa Infinite?

A hátulján a fekete csík felett van egy fehér csík, azzal mit kell csinálni? Aláírni, lekaparni, vagy semmit se csináljak vele? Ez az első kártyám.



2021. júl. 25. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

A (Transfer)Wise már VISA kártyákat ad automatikusan, nem Mastercard-ot. Elméletben nincs semmi különbség, néha azonban előfordulnak problémák mindkettő kártyatípussal.

Ami a dombornyomást illeti, nem igazán használnak már a világban imprintert, így feleslegessé is vált. Európában és Amerikában nem lesz vele gondod, esetleg kisebb szigeteken van még imprinteres elfogadás.

2021. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!