Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek sikerült a k&h...

Valakinek sikerült a k&h online számlanyitás appban számlát nyitni?

Figyelt kérdés
eljutottam az nfc-s okmány azonosításig,de az nem sikerült,mert elsőnek nem tudtam hogy hova kell érinteni a személyit,mert még nem használtam az nfc-t.Nem is engedi újra próbálni,azt írja hogy keressen fel egy bankfiókot.Egyébként akinek sikerült tényleg csak annyiból áll megnyitni a számlát,hogy megadom az adataimat,lefotózom az okmányaimat,és csinálok egy szelfit?Nincs videóhívásos azonosítás?A bankkártyát kb hány nap alatt postázzák ki?

2021. júl. 26. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Így igaz két külön számlád lesz.


Egyébként a tippmix számlaszámot kér vagy kártyaszámot. Mert ha kártyaszámot akkor a mostani számládhoz kérhetnél egy második bankkártyát is. Ha számlaszámot akkor persze új számlát kell nyitni.


A CIB banknál a diákszámla úgy tudom ingyenes, nézz utána.

Az OTP-nél nem tudom találsz-e olyan számlát ami havi x jövedelem nélkül nem drága, de talán kártya nem is kell hozzá, hiszen netbankban ingyen tudsz a saját OTP-s számláid között ide-oda utalni.

Tehát tudod mindenre a mostani számlád használni, emezt meg csak a tippmixre.

2021. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Számlaszámot kér, mert arra törénik a kifizetés. Lehet olyat az OTP oldalán, hogy online kiválasztom a csomagot, megadom a szokásos adatokat, és vagy videóhívásban,vagy bankfiókban aláírom a szerződést. Akkor ha én választok pl. Egy bázis csomagot, online megigényelem, és bemegyek aláírni a szerződést, nem fogják azt mondani hogy ön már benne van a rendszerben, vagy valami hasonlót? Mert gondolom ha online megadom a nevem, és az adataim, akkor kidobja nekik a rendszer hogy nekem már van számlám.
2021. júl. 29. 13:31
 13/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy kidobja, de lehet sok bankszámlád egy adott banknál.

A kedvezményes számlák esetén (pl. junior) mondja azt a bank, hogy egynél több abból a típusból nem lehet.

Más típusú több is.

2021. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget🙂 A videóhívás hogy működik? Vagy menjek be inkább a bankfiókba? Melyiket ajánlanád? Elvileg lehet úgy, hogy neten megigényelem a számlát, és a banfiókba csak alá kell írnom a szerződést. Egyébként ha megnyitom a számlát, akkor nem kell érte fizetni, ugye? Elvileg az első 6 hónapban nem számolnak fel számlavezetési díjat, és az első 1 évben kártyahasználati díjat sem.
2021. júl. 29. 13:53
 15/22 anonim ***** válasza:

Mivel már benne vagy a rendszerben, így a fiókban gyorsabb mintha új ügyfél lennél, de amúgy sem hosszú idő.

Menj be, ott kényelmesen mindent át tudsz beszélni, nem hosszú idő az egész.

2021. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ha látod még a kérdést,szerinted elég egyszer bemenni a bankfiókba? Mikor a junior számlát nyitottuk,akkor alá kellett írni egy csomó papírt,kb 30-40 perc alatt végeztünk,majd postázták 1-2 héten belül a kártyát.Ha holnap bemegyek,akkor ugyan ennyiből állna?Aláírok egy csomó papírt,majd postázzák a kártyát?Elég ha egyszer megyek csak be a bankfiókba?Nem kell 2-3-szor bemenni?Elég messze van tőlem a bankfiók,és örülnék ha elég lenne egyszer bemenni,ha többször kell,akkor megpróbálom online.
2021. júl. 29. 16:54
 17/22 A kérdező kommentje:
a másik kérdésem az lenne,hogy ha megkérdezik,hogy miért szeretnék nyitni még egy számlát,mikor ott van a junior,vagy miért nem jó az hogy csomagot váltok,akkor szerinted mit mondjak?
2021. júl. 29. 16:56
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezik akkor mondhatsz bármit, de indokolnod nem kell.


A Junior számlánál gondolom még szülő aláírása is kellett ezért is volt lassabb illetve akkor még egyáltalán nem voltál benne a rendszerben így több mindent kellett rögzíteni.


30-40 perc biztos nem lesz az ügyintézés. A várakozási idő a fiókban, azt persze ki tudja...


Egyszer kell bemenni, a személyi igazolványon és lakcímkártyán kívül semmi nem szükséges.



Egyébként a fiókba lehet online időpontot foglalni és akkor legalább várakozni nem kell.

2021. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Csináltam egy selfie-s számlaigénylést,1-2 munkanapon belül értesítenek e-mailben,hogy elfogadják-e a számlaigénylésemet.Az lenne a kérdésem,hogy új telefonom lesz,és elfelejtettem a smartbank jelszavát,és az azonosítóját.A jelenlegi telefonomon ujjlenyomatolvasóval jelentkezek be.Ha elfogadják a számlanyitási kérelmem,akkor az új számlához kapok új azonosítót?Vagy mivel smartbank alkalmazásból indítottam a számlanyitást,úgy hogy már be voltam jelentkezve,ezért nem kapok az új számlához új azonosítót,hanem a jelenlegi smartbank fiókomban tudok majd váltogatni a junior és a bázis számla között? Jelenleg töröltem az otp junior számlához tartozó smartbank fiókot,és remélem hogy az új bázis számlának lesz egy különálló internet azonosító kódja.Mert azt szeretném,hogy csak az új számlát fogom használni,és megszűntetem majd a juniort,mert nem lenne rá szükségem.(Kicsit bonyolultan írtam,remélem érthető)
2021. júl. 30. 16:34
 20/22 A kérdező kommentje:
újra bejelentkeztem a smartbankba,és most néztem hogy azt írja hogy számla típusa bázis számla,de a számlaszám,és minden más ugyan az,csak nem junior online smartbankot ír,hanem bázis számlát.Az e-mail címemre nem kaptam még semmi visszajelzést a banktól,hogy elfogadták-e a számlanyitási kérelmet.Akkor most úgy lesz,hogy marad a számlaszám,és minden más ugyanaz,csak nem junior csomagban leszek,hanem bázisban?Nekem pont az kellett volna hogy legyen egy bázis számla egy különálló számlaszámmal,és maradjon a junior is a saját számlaszámával.
2021. júl. 30. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!