Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek sikerült a k&h...

Valakinek sikerült a k&h online számlanyitás appban számlát nyitni?

Figyelt kérdés
eljutottam az nfc-s okmány azonosításig,de az nem sikerült,mert elsőnek nem tudtam hogy hova kell érinteni a személyit,mert még nem használtam az nfc-t.Nem is engedi újra próbálni,azt írja hogy keressen fel egy bankfiókot.Egyébként akinek sikerült tényleg csak annyiból áll megnyitni a számlát,hogy megadom az adataimat,lefotózom az okmányaimat,és csinálok egy szelfit?Nincs videóhívásos azonosítás?A bankkártyát kb hány nap alatt postázzák ki?

2021. júl. 26. 12:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy új igénylésnél a réginek a díjcsomagját módosítja a bank. Nem tudom miért mutatja ezt a smartbank, de ilyen nincs.


Az előző kérdéseidre reagálva:

Én sosem használtam Smartbankot, nem tudom hogy ezek hogyan műkdönek.


A Junior jóval olcsóbb mint a bázis. Írtad hogy meg akarod szüntetni.

Én akkor már inkább azt javasolnám, hogy amikor már a bázis meg van, akkor szüntesd meg és utána a bázis díjcsomagját módosíttasd a bankban Juniorra.

Azért mert olcsóbb. A számlaszám a díjcsomagváltozással nem változik.



Hívd fel a telebankot és ott kérdezz rá a smartbankos problémákra, náluk jobban senki sem tudja.

A második válaszodban leírtak pedig szerintem valami speciális probléma lesz ,itt nem hiszem, hogy bárki tudni fogja.

2021. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
akkor szeretném megszüntetni a juniort,ha a bázis számlát aktiválták.Ma délután regisztráltam a bázis számlát,az email címemre kaptam egy visszaigazoló emailt,amiben az állt hogy a számlanyitási kérelem sikeres volt,és 1-2 munkanapon belül tájékoztatnak,hogy elfogadták-e a számlanyitási kérelmemet.Azóta beszéltem chat-ben,és azt mondták hogy megmarad a junior számla is,és majd emailben küldik a bázis számla számlaszámát,és a többi információt.
2021. júl. 30. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!