Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis hitelt így megkapom...

Cofidis hitelt így megkapom vajon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap cofidistől igènyeltem hitelt 600 ezer ft-ot telefonos előminősitèsen átmentem, mèg többet is ajánlott fel a renszerük mint amennyi kell de maradtam a 600 ezernèl ezután videohivasban szerződèst kötöttünk majd fel kellett töltenem online a munkáltatoimat es a tobbi adatot.. hetfon derul ki a vègleges bírálat. Szerintetek meg fogom kapni vagy simán visszadobhatnak mèg?

2021. júl. 31. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Valoszinuleg megkapod.
2021. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem már van hitelem de a fizum elbírja ezt is jtm szerint.
2021. júl. 31. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Nekik is az az érdekük, hogy megkapd, hisz nekik is abból lesz pénzük :) Nagyon valószínű, hogy megadják.
2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Véleményem szerint is valószínűleg sikeres lesz. Szabad tudni, mire kell újabb hitel a már meglévő mellé?
2021. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
4: Mi közöd hozzá?
2021. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogy mire kell azt nem szeretnèm megválaszolni inkább vèleményekre tapasztalatokra vagyok kiváncsi.
2021. júl. 31. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Cofidist mindenki megkapja kb.

Ha pár hónapot szépen törlesztesz akkor tudsz még felvenni hitelt tőlük. Ajánlgatni fogják.

(és jó magyar módjára bekerülsz egy adósságspirálba ahonnan nincs kiút)

Mert mindig jön valami amire jó lenne hitelt felvenni.

2021. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De van kiút az adósságspirálból. Csak az kell hozzá, hogy rágyere mekkora bajban vagy és takarékoskodj!
2021. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem visszautasították februárban. Hiába volt pozitív a telefonos elobiralat.
2021. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt: mi lett, kérdező? Megkaptad?

Másrészt mi a búbánatért van mindenki lepontozva?

2021. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!