Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet Revolutra készpénzt...

Lehet Revolutra készpénzt feltölteni valahogy?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni Revolut fiókot, viszont nem vagyok benne biztos hogy lehet rá készpénzt feltölteni mivel nincs bankszámám, azt olvastam hogy elvileg van olyan opció rajta hogy bizonyos helyeken "deposit cash" móddal lehet rá készpénzt feltölteni, valóban lehetséges ez?

ápr. 29. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
A terrorizmus finanszírozása és a pénzmosás elleni küzdelem jegyében nehezen tudom elképzelni, hogy ilyet lehessen. (Én is használok Revolut-ot és nem találkoztam még ilyennel.)
ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

@08:45


Most így elképzelem ahogy megpróbál bárki bárhova bemenni ezzel, hogy KP-t szeretne feltölteni a Revolut-jára, a kasszás kislány meg csak pislog mint borjú az új kapura hogy "ezt melyik elmegyógyból szalajtották?".

ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
3, hidd el, ahol lehet, ott nem fognak meglepődni.
ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Hát reméljük ez nem olyan lesz mint a Glamour Napok, hogy ott vannak felsorolva a partnerek, aztán mikor oda mész, azt sem tudják mi az. :D
ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!