Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan működik ez a hitelkárty...

Hogyan működik ez a hitelkártyáknál?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 7-e a fizetési határidő, de a jóváírás csak huszadika körül történik meg.

Én hetedikéig visszafizetem, így ugye kamatmentes a vásárlás. Viszont ha nekem kilencedikén megint szükségem van rá, vagyis vásárolok, de ugye még nem íródott jóvá a 7-éig befizetett tartozás....akkor ezt úgy fogják venni, hogy nem érkezett be a teljes összeg és rávágják a kamatot?

Nem tudom érthető-e így a kérdés, hogy mit is akarok kérdezni. :D


2021. aug. 3. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 7-én visszatöltöd, akkor 7-én írják jóvá. Ez olyan, mint a számlák közötti átvezetés.
2021. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen? Mert a netbankban mindig csak huszadika körül látszik a befizetés. Cetelem Bank amúgy.

De akkor így nem indul meg a kamat, ugye?

2021. aug. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!