Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most csináltam pár napja Otp...

Most csináltam pár napja Otp junior számlát(0Ft van rajta) Lehet kaptam egy csalótól egy üzenetet most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez a szöveg ÉS arról a telefonszámról jött ahol kaptam a regisztrálásnál az azonositót és ezen kapom a netbankhoz lévő bejelentkezési számot. Ez hogy lehetséges?


A 123456******1234 számú kártyájára jóváhagyandó tranzakció érkezett. Tizpróba Magyarorszá, 37890.00 HUF. A jelszó a jóváhagyáshóz:123456


De még nem is jött meg a kártyám(nincs kártyászámom) és elég furcsa elírások vannak benne.



2021. aug. 6. 14:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam mondani, hogy le tudod éjjel-nappal tiltani, ne várd meg a hétvégét. Amúgy tud mínuszba is menni az egyenleged.
2021. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

De a letiltáshot kell a bankártya lejárati ideje is nem?

Azt netbankban nem találtam meg.


És ,hogy tud minuszba menni? ha pl valami kezeli költség van és úgy minuszba mehet azt tudom


De tudnak minuszba is vásárolni??

2021. aug. 6. 23:36
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tíz éve nem lehetett kiüttetni otp junior bankkártyánál, hogy negatívba tudjon menni a számlám, azt nem tudom, hogy mennyi a hitelkereted (nekem ötvenezer forint volt).


Amúgy nem valószínű, hogyha nem aktiváltad, akkor tud vele valamit kezdeni, de mondjuk jobb ötlet lenne, ha el tudod érni az ügyintézőt, akkor beszélni vele.


0-24 órán át van ott ügyintéző, nem tudod valamelyik másik menüvel bekérni, általában végig kell hallgatni minden mást, de azoknak is le kell tudni tiltani a kártyáját, akiktől ellopták és fejből nem tudják a lejárati dátumot.

2021. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Na végül ma letiltottam a kártyát és felhívtam az ügyintézőt.

Valószínűleg postán vagy a postaládából valahol lenyúlták. De csinálnak pótkártyát és majd személyesen kell átvennem egy bankba.


Köszi a segítséget mindenkinek


13-as látszik benned meg megvan a magyar rosszindulatú mentalitás.

Ha nem értesz valamihez miért kell elkezdeni okoskodni.

2021. aug. 9. 16:53
 25/25 anonim ***** válasza:

#13 vagyok, ha már így külön meg lettem szólítva, akkor csak annyit írnék, hogy az első választ is én adtam...


További szép napot!

2021. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!