Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sztornózás után mennyi idővel...

Sztornózás után mennyi idővel kapom vissza a pénzt a bankszámlámra?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy terméket(80 ezer ft)


Vissza vittem a boltba ahol vettem mert nem volt megfelelő. Megcsinálták a sztornózást de csütörtök óta nem jött meg a pénz.


2021. aug. 21. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
14 nap
2021. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Erről egyébként milyen törvény rendelkezik, hol találom? Azt esetleg meg tudod mondani?
2021. aug. 21. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Benne kell hogy legyen az adott volt tájékoztatójában.


De szinte mindenhol a 14 napot irják


Azt még hozzá tennem, hogy ilyenkor a banki atfutasi idő a sok (ellenőrzik az adatokat stb)


Csak mert én is kereskedelemben dolgozom, és van pár igen kedves vásárló aki szerint a cég DIREKT tartja vissza a penzt:D

2021. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mivel banki tranzakció, csak a munkanap számít.


Ezek nem azonnali utalasok

2021. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ez majd utalásként fog megjönni? Tehát a számlatörténetben ezt látnom kell ugye? Mert az a baj hogy fogalmam sincs mennyi pénz volt a számlámon így csak azt látom ha zöld betűkkel megjelenik a számlatörténetben mint egy egyszerű utalás.


Am az üzletben is kérdezték hogy OTP-s vagyok e mert akkor azonnali lenne. Mondom nem mert én Raiffeisenes vagyok...

2021. aug. 21. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Erről nem jön SMS, értesítő, csak ahogy írod a szamlatortenetben fogod látni majd
2021. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!