Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ugye van erre valami megoldás?...

Ugye van erre valami megoldás? Légyszi valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz. Az a helyzet, hogy a párommal közösen veszünk egy házat, ami mindkettőnk nevén van. Már bele van fizetve, 3,5 milliót kell még kifizetni. Elkezdünk dolgozni, 3 hónap munka kell, hogy kapjunk szerződést és ez által hitelt. Na most az történt, hogy közben teherbe estem és annyira rosszul vagyok, hogy nem bírom a munkát, nem bírok normálisan dolgozni. A kérdés az, hogy ha mindkettőnk nevén van a ház, akkor mindkettőnknek kell a szerződés, vagy elég az egyik félnek, hogy kapjon hitelt? Semmiképp nem akarjuk, hogy elússzon a bele fizetett pénz és legfőképp a ház. Ha valaki tud valami megoldást, kérem írja le nekem.

2021. aug. 25. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egy embernek.

De a bank tud tájékoztatást adni.


Csak emiatt kezdtetek el dolgozni? :D

2021. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Amúgy is elkezdünk volna, csak így nem válogattunk. Ami jött, az lett. Csak külföldről van munkaviszonyunk sajnos.
2021. aug. 25. 16:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dolgozz. Vagy menj el táppénzre ha nagyon muszáj. De a terhesség nem betegség.
2021. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem betegség, de annyira rosszul vagyok bent, hogy nem bírok rendesen dolgozni. Ha nincs megoldás akkor nyilván muszáj lesz végig szenvednem, de jó lenne valamit kitalálni.
2021. aug. 25. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szedj terhesvitamint esténként (ne reggel, mert hányingert okoz), és ha kezd hányingered lenni, igyál egy kis hideg kólát.
2021. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de ha tudtátok hogy ez még kell akkor mi a jó istenért nem kellett rendesen védekezeni? Nem bírtátok ki azt a 3 hónapot teherbe esés nélkül? Így jártál oldd meg ahogy akarod.
2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jó szar életed lehet, hogy ilyen kommentekkel illetsz másokat. Sajnállak.
2021. aug. 26. 15:13
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Van probaidod? Ha van mikor telik le?


Mert ha nem probaidon vagy akkor a terhesseg miatt vedett vagy es nem rughatnak ki.


Ugyanakkor van mar olyan birosagi itelet amikor a probaido alatt elkuldott mar terhes anyanak iteltek karteritest. Csak ehhez pereskedni kellene..ha elkuldenek ido elott..

2021. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen. Október végén telik le, ezért nem nagyon merek ugrálni.
2021. aug. 26. 19:03
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Próbaidő alatt nincs táppénz. Szóval vagy erőt veszel magadon és bemész vagy szó nélkül kirúgnak.

Az hogy egy embernek mennyi hitelt adnak, az függ attól hogy ő mennyit keres, mennyit vennétek fel, van-e más hiteletek stbstb…

2021. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!