Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek éjszakai evés zavara...

Tundegoncznagy36 kérdése:

Akinek éjszakai evés zavara van segítsen. Hogyan kezelik.pszichiáterhez járok de nem jutok előre. van erre megoldás egyáltalán?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom, hogy nekem az van-e. Reggel mikor felkelek nem eszek semmit, elmegyek melózni. Mikor végzek 2 fele utána még van egy kis maszek, így olyan 5-6 fele érek haza. Akkor szoktam egyszer enni, utána pedig még 10-11 fele még egyszer. Ez után fekszem le, és van hogy még éjjel ha megébredek akkor is szoktam még enni egyszer. Nem kezelem sehogy, mert szerintem ez rendben van így.

Nálad milyen ez az evés zavar? Hogyan néznek ki az éjjeleid?

2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Pl kontrollálhatnád magad.
2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy betegség. próbálom kontrollálni magam de odáig fajul, olyan súlyos hogy alva járva úgy eszek hogy majd meg fulladok.
2021. jan. 4. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Alva járva mennyire vagy éber? Nekem egy ismerősöm volt alvajáró (ő nem evett közben). Hogy ne tudjon kimenni a szobából felszereltek egy speciális zárat. Számkódos, érintős, logikai. Ezt nem tudta álmában kinyittani, így nem tudott kimenni. Én nem értek ehhez, nem tudom hogy ez jó megoldás-e, csak leírtam hogy ilyen létezik és neki bevált.
2021. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!