Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem érkezik meg a...

Miért nem érkezik meg a PayPal fiókomba a kártyámról átutalt összeg?

Figyelt kérdés
Az ERSTE Bank George felületén utaltam a Forint átutalás menüben a "Hagyományos" átutalási típust kiválasztva. Az adatokhoz beírtam a PayPal által megadott adatokat, Névként "PayPal Pte. Ltd."-t, illetve a számlaszámot, ami alapján automatikusan kidobta az UniCredit Bankot. Összegként 1000 Ft-ot adtam meg, egy héttel későbbi újrapróbálásnál 1 Ft-ot. 2 hete semmi. Maga az átutalás sikeres a George szerint. A PayPal még mindig 0 HUF-ot ír.

2021. szept. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezért kéne normálisan használni a kártyátokat a PayPalban és nem ezzel szarakodni :) Most futhatsz a pénzed után, a PayPal support tudja megmondani hol és merre.
2021. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok értetlen, de a saját PayPal számládat akartad feltölteni?
2021. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt akarta.
2021. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1) kártyáról utalni nem tudsz

2) egyszerűbb lett volna hozzáadni a kártyát

3) ha nem írtad be a közleménybe az azonosítót, akkor nem fog megérkezni

2021. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
100%
Ha nagyon paranoiás vagy, akkor igényelj egy virtuális kártyát és azt add hozzá a PayPal fiókodhoz, mert annak alapból 0 Ft-ra van beállítva a limitje. Igaz pont ettől kicsit macerásabb a használata.
2021. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!