Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A fizetett összeg dupláját...

A fizetett összeg dupláját vették le a kártyámról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vodafontól rendeltem 14000ft értékben. Bankkártyával fizettem interneten keresztül, viszont az első tranzakció után azt írta ki, hogy hiba történt a tranzakció közben, próbáljam meg újra. Megpróbáltam, ezúttal sikerült, viszont az sms értesítőmben írták, hogy 30000ft lett levéve a számlámról.

2014. jún. 7. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom őket kellene felhívni.
2014. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Személyesen menj be a Vodafone-hoz, ha van a közeledben, és ott reklamálj. Kötelesek visszaadni neked a pénzt!
2014. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 db SMS-t kaptál a 30.000-ről, vagyis nem kettőt a 2 x 14.000-ről? Ez esetben szerintem valamit elrontottál vagy nem jól értelmezted, hogy mennyit kell fizetni...
2014. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
biztos, hogy jól értelmeztem...
2014. jún. 7. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm már járt így üzletben való vásárláskor. Ott a fizetőterminál jelezte, hogy hibás tranzakció, csak a másodikra sikerült fizetni, sms-t viszont mindkét esetről kapott, mintha a dupláját fizette volna. Ő a bankját hívta fel azonnal, és ők rendezték a dolgot.
2014. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezért kérdeztem, hogy egy vagy két sms-t kapott, de azt nem írta meg.
2014. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyet kaptam am
2014. jún. 7. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Az azért furcsa, mert ez esetben nem dupla terhelés történt.

Amikor rányomtál a fizetés gombra, biztos 14 ezres összeget láttál? Illetve valami visszaigazoló e-mailt nem kaptál, amiben szerepel az összeg?

2014. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De kaptam e-mail is, ott volt is 14k volt, mikor fizettem akkor is, ezért nem értem. Sehol nem szerepelt ekkora összeg
2014. jún. 7. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj be a Vodafone-ba, ha az pedig nem elég, akkor a bankodba.


Ha a Vodafone nem hiszi el, hogy 30 ezer lett terhelve, a banktól kérj igazolást róla és úgy menj vissza a Vodafoneba.


Meg lehet oldani, ha nem hagyod rá!

2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!