Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ajánlanátok egy normális...

Ajánlanátok egy normális bankot ehelyett a söpredék Erste helyett?

Figyelt kérdés
az ilyen extrémebb bankok kizárva, mert vidéken vagyunk
2021. okt. 6. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Raiffeisen
2021. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
OTP
2021. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
OTP szar, a kérdés felületes.
2021. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Mivel csak a nagyobb bankok jöhetnek szóba a vidéki fiók miatt, így Raiffeisen vagy K&H, bár én nem félnék a helyedben a Gránit-tól sem. (igazából egyetlen hátránya, hogy készpénzt befizetni csak Budapesten lehet) A bankmonitor.hu-n össze tudod hasonlítani az ajánlatokat.

OTP-t pedig tényleg ne nyiss, kegyetlen drága és nem is jó. Igaz ez a Takarékra és az MKB-ra is.

2021. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Otp nem drága. Nekem havi 500ft a számla díja, amiben a net bank is benne van, utalás meg 0,3%

És OTP mindenhol van, még temérdek online szolgáltatás van.

2021. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az OTP-nek egyetlen normális csomagja van, a Smart, amiben valóban kedvezőek a díjtételek, amennyiben teljesíted a jövedelemre vonatkozó kritériumot. Ha nem teljesíted, vagy a Smart-tól eltérő csomagban vagy, akkor már nagyon kedvezőtlen. Tegyük hozzá még, hogy az OTP nem egy jó bank, így hiába jó egy adott ajánlat.
2021. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
OTP-t mindenki szidja, de nekem 24 év alatt nem volt velük nagyobb bajom, de pl K&H-vak rengeteg.
2021. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az Erstevel mi a gond?

Azért kérdés mert nehogy olyat ajánljon valaki ami a másiknál is ugyanúgy működik.


www.bankmonitor.hu vagy www.money.hu kalkulátorokat nézd meg mert itt személyre szabottan tudod megtalálni a te bankolási szokásaid szerint legolcsóbb számlákat.

Utána megéri a bankok holnapján megnézni a részletes leírást.


Így nagyon nehéz lenne valamit ajánlani hogy nem tudható, hogy pl. hány éves vagy (diákszámlára jogosult vagy-e), mekkora a havi beérkező jövedelem (sok számla esetén havi x összegtől járnak a kedvezmények), stb...

2021. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Állandóan karbantartás van a netbankban, a banki dolgozók pedig fogyatékosak.
2021. okt. 10. 14:57
 10/14 anonim válasza:
74%

A banki dolgozó? Egyik ilyen, másik olyan. Én pl. az Erstenél a szegedi fiókokban (kettő is van) eddig akikkel találkoztam teljesen rendben voltak.

Ez fiók, meg emberfüggő, másik banknál is lehet ilyen dolgozó.


Az új netbank, ez a George tényleg hulladék. Évekig dolgoztak rajta. Hatalmas visszalépés, a régi mindenben jobb volt.



Közepes méretű a Sberbank, de országos fiókhálózattal, mondjuk nem tudom a te városodban van-e.

Nekem ott van a másik számlám. A netbankban nincs annyi funkció mint az Erste netbankban, ezt tudni kell, de stabil.

Élőben fiókban a szegediben legalábbis semmi panaszom nem volt még. A telebankban nagyon gyorsan felveszik a telefont és mindent meg tudtak gyorsan válaszolni és oldani. Lehet így kompenzálják a netbank hiányosságait.


A Fair bankszámla amúgy díjakat nézve elég jó. Nyilván ez is szempont.


De lehet hogy valaki tud ennél is jobbat ajánlani.

Melyik város? Mely bankok elérhetőek?

Így talán többet tud segíteni, aki olvassa a kérdést.

2021. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!