Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes most még bitcoint venni?

Érdemes most még bitcoint venni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 18:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kamuk az ilyen csoportok, senki se tudja... Csak mondom
2021. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
19: Te mióta vagy tag?
2021. okt. 14. 08:22
 23/30 A kérdező kommentje:
21 vannak tőzsdeindikatorok. Azokból sokmindent le lehet szűrni. Csak egyrészt értelmezni is tudni kell másrészt egyik se 100%-os.
2021. okt. 14. 08:23
 24/30 anonim ***** válasza:

23 eleg regota tozsdezek es hidd el az indikatorok semmire nem jok. Ertem en hogy vannak akik hasznaljak es ezzel spekulalnak, de a nagy pénzt nem ezzel lehet megkeresni...

Az elmult 5 evre atlagosan evi 200 szazalekot csináltam a tozsden, hidd el tudom mirol pampogok

2021. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nemrég még senki se tudta, most meg hirtelen tudod. Ez érdekes
2021. okt. 14. 09:39
 26/30 anonim ***** válasza:

#19 vagyok, igen, abban igaza van, hogy senki se tudja biztosra, de viszont az indikátorok, a hírek adnak támpontot. Évi 200% nem nagy valami amúgy, nekünk van olyan nap, hogy jön 40% plusz.

Persze nem biztos ez sem. Többnyire bejön, de ha esetleg nem, hanem esik az adott cryto, akkor annyit csinálunk, hogy még rávásárolunk. Minuszban sosem adunk el, megvárjuk míg pluszban lesz.

Lehet vele pénzt keresni.

2021. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha belegondolok évi 200% őt én is kerestem vele pusztán azzal hogy nem adtam el bukóban... De a kérdés nem erről szól
2021. okt. 14. 11:14
 28/30 anonim ***** válasza:
SHIB, ONE, FTM figyeld, mehetnek.
2021. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én többnyire csak az SMA 100/200-at figyelem 1day nézetben. Ez a mozgásokat kiegyenlíti és látható, hogy merre tart az árfolyam, a medve, vagy a bika piac végét, kezdetét is jól mutatja. Emellett azt is nézem, hogy történt-e nagy volumenű befektetés, vagy eladás (egy-egy nagybefektető tud ilyen kilengéseket csinálni). A többi indikátort figyeltem már egy ideje, de többet azok sem segítenek. Hiába van sok jó jel, ha az valamelyik nagybefektetői csoport hirtelen úgy dönt, hogy elad több 10k-t, vagy 100k-t és ezzel elindít egy árfolyam zuhanást. Ezért szoktam figyelni a kiugró nagy volumenű eladásokat. Fordítva is előfordul, amikor minden rossz jel ellenére hirtelen belenyom egy befektető cég hatalmas összegeket és ezzel elindítja a menetelést felfelé. Legutóbb a halálkereszttől mentette meg az egyik ilyen nagybefektető csoport a Bitcoint (Július végén).
2021. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ilyen kezdo csoportról tud valaki ahol nem több tíz ezer még a belépő
2021. okt. 21. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!