Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy mikor érdemes Bitcoint venni?

Figyelt kérdés
Van valami oldal erre esetleg?

2021. szept. 11. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
"spekuláció"
2021. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Bármikor, ez már csak felfelé fog menni. De én nem bízok benne. Ki is vettem az összes pénzem
2021. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Amikor alacsony az árfolyama, és olyan pénzed is van rá, amit tudsz nélkülözni hosszú ideig. Vagy az se lesz nagy tragédia, ha elbukod.
2021. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SIDLER22 ***** válasza:
73%

A nomics.com például ad 7 napos becsléseket az árfolyamra. Viszont fokozottam felhívják a figyelmet, hogy csak becslés és egyébként én is azt vettem észre, hogy egyáltalán nem úgy változik az árfolyam szóval én hamar le is tettem róla.

Egyébként meg nyilván nincs ilyen oldal mivel ha lenne akkor mindenki gazdag lenne.

2021. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetlen ilyen "oldal" a Rainbow Chart, de sokak szerint egyre inkább aktualitását veszti, mert az exponenciális növekedésnek vége. Jelenleg átlagosan 30.000 Ft-nyi BTC-je van a Föld lakosságának, a zimbabwei csecsemőket is beleértve. Innen már nehéz lesz 10x-et menni.


Annyi biztos, hogy ha a Rainbow Chart valaha is lemegy még az alsó zónába, venni fogok, de csak akkor. A kriptóm 80%-a már most is altokban van.

2021. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# Mindez mennyi tárcán? Hány ember birtokol btc-t? Hány vállalat birtokol btc-t? Van még hova bővülni szerintem. Amúgy meg miért pont 10x? Amivel 10x-ed lehet az sokkal kockázatosabb is.
2021. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6# 800 milliárd dolláros MC, 8 milliárd emberre átlagosan 100 dollár pro kopf. Ez az átlag definíciója, függetlenül a tárcák számától és eloszlásától.

Kontextusba helyezve, ez a világ valutaállományának 1%-a.

2021. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: nem sok értelmét látom a kriptózásnak, ha nem a 10x vagy még több a cél. Hagyományos mércével még a legnagyobb kriptók is extrém kockázatosak.

Az alapszabály, hogy kriptóba nem fektetsz többet, mint amennyit készen állsz elbukni. Márpedig ha a beszállód nem egy életedre jelentős hatással bíró összeg, akkor egy szolid 2x se lesz az életedre jelentős hatással. Ennyi erővel indexkövető befektetést is választhatnál a kockázat töredékével.

Én kriptózom, de a BTC-ből nemrég kiszálltam. Szerintem kb elérte azt a szintet, ahonnan egy újabb 10x fizikailag lehetetlen. Aztán lehet, hogy tévedek.

2021. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondták hogy ennél több már nem lesz...

Szerintem le fog esni 5000 dollárra egy két év múlva ha tudsz várni és kész vagy vállalni a kockázatát hogy esetleg tévedek és soha nem lesz már annyi akkor várd ki.

2021. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan lehet tudni, hogy mikor kell a pirosra tenni a ruletten?

Pont ugyanígy nem lehet tudni előre, hogy mikor érdemes bitcoint venni és eladni. A nyertesek haszna abból származik, hogy jóval több ember vett rossz időpontban és adott el rossz időpontban, mint ahányan jókor.

Csak a vesztesek nem reklámozzák magukat úgy, ahogy a nyertesek, ezért él benned az a tévképzet, hogy ezzel csak nyerni lehet. Miközben valójában jóval nagyobb az esély a vesztésre.

2021. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!