Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál javasonátok...

Melyik banknál javasonátok hitelt az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hitelfelvétel elött állok, viszont nincs sok referenciám az ismerősi körömben ilyen téren. Ehhez kérnék hozzáértőktől, illetve tapasztaltabbaktól tanácsot.

Tehát: nagyjábol egy másfél-két millió forintos szabadfelhasználású hitelre volna szükségem, viszont van pár tényező ami gátat szab ebben.

Alapjáraton véve én az OTP Banknál intézem az ügyeimet (náluk is van banszámlám) viszont jelen esetben sajnos a hitelemet tudtommal náluk nem tudom kérvényezni.

Az OTP Banknál a hitel felvételének egyik alap követelménye a 21. életév betöltöttsége. Én a 21. életévemet pár hónap múlva fogom betölteni, tehát az OTP-nél a történet már itt meg bukott. Viszont mindenképp szükségem volna arra a bizonyos fent említett összegre (még a közeljövőben), hogy egy bizonyos nagyobb ugrást megejtsek az életemben. Kiemelném és megjegyezném hogy a felvenni kívánt összeget nem az életszínvonalam megemelésére, sokkal inkább annak szintentartására és jövőbeli befektetéseim (terveim) alapjainak lefektetésére használnám. Hogy tovább szaporítsam a "gondokat", én a fizetésem 100%-át készpénzben kapom. Tudtommal a bankok nem igazán kedvelik ha valaki készpénzben kapja a fizetését és abban sem vagyok biztos hogy ez egy kizáró ok volna-e. Tehát a helyzetem egy minimálisan problémásabb mint kellene.

Nem szerettem volna egy regényt írni de mindenképp tudnotok kellett ezeket a dolgokat ahhoz hogy választ tudjatok nekem adni.

Szóval, le egyszerűsítve a kérdésem a következő volna:

Melyik banknál tudnék az alábbi feltételekkel személyi kölcsönt felvenni?

-Nem alap követelmény a 21. életév betöltöttsége

-Nem kizáró ok a bankszámlámon a minimális számlamozgás

-Nem kizáró ok a fizetés készpénzben történő megkapása (természetesen késöbb feltöltve a számlára a lehívásos vagy utalásos törlesztéshez)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. okt. 7. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hitel kalkulator... Googlebe ird be
2021. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cib. 19 évesen vettem fel 8 milliót.
2021. okt. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!