Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki vett fel mostanában személy...

Ki vett fel mostanában személyi kölcsönt, mennyit, milyen nettóval? Részletek lent

Figyelt kérdés

Sajnos kb. 4 M személyi kölcsönre lenne szükségem, örököltem és korszerűsíteni akarok

Határozatlan a munkaszerződésem, decemberben töltöm a 25. évemet, a covid alatt bejelentés nélkül ismerős cégénél dolgoztam.


Mostmár egy Kft-nél 200 ezer forintos netto az alapbérem rendesen adózva számlára+ kiegészítő bónuszok még kb. 20 ezer ft másik napon utalva. (A munkaviszony januárban lesz 3 hónapos)

Ezen kívül még érkezik nem munkabér címen kb. 150-200 ezer ft a számlámra.


- hitelem soha nem volt, semmi tartozás

- hitelkeret egyéb semmi

- 200 ezer netto alapbér, ahogy írtam

- home office lehetőség is van ha bármi lenne, illetve olyan munkahely, ami covid alatt is stabil volt, aki ott dolgozott.


Ti mennyi esélyt láttok, hogy mondjuk ha március körül igényelném?


Soha nem voltam még ilyen ügyben a bankban :D

Valószínűleg hamarabb is fizetném vissza.

Köszi a segítséget előre is mindenkinek :)



2021. okt. 9. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" A munkaviszony januárban lesz 3 hónapos"


Szóval akkor még próbaidőn vagy, addig meg teljesen felesleges annyira előre szaladni, hogy mi lesz márciusban?

Próbaidő alatt mindkét fél bármikor felmondhat.

Más... Oké, hogy 25 éves vagy, de eddig volt más BEJELENTETT munkaviszonyod? Vagy ez az első?

Mert akkor nem túl nagy esélye van annak, hogy "megdobnak" 4 millió ft-al, hacsak nem jelzálog hitel formájában (az ingatlan lenne a fedezet).

Kérdés, ér-e annyit az ingatlan egyáltalán?

2021. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Időben belefér, összegben sehogy.

Összeg: Személyi kölcsönnél általában 10 havi nettót adnak max. Azaz 2 milliónál többre nem számolhatsz.

Időkeret: HA megvan a 3 hónap - nem próbaidős - munkáltatói, és bankszámlakivonattal igazolt munkabér. Ha januárban leszel 3 hónapja alkalmazott, akkor a februári fizetés UTÁN tudsz felvenni, max 2 milliót.

2021. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közben a kérdező megírta - nem tudom, miért privátban - hogy 4 órás, részmunkaidős állása van és még nincs a nevén a lakás, tehát a jelzáloghitel is csak akkor működik, ha már a nevedre kerül, kérdező.
2021. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!