Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Falusi CSOK hogy működik...

Falusi CSOK hogy működik pontosan? Milyen értékben merjünk házat nézni?

Figyelt kérdés

Van egy meglévő, és egy pocakban lévő gyermekünk, és szeretnénk egy harmadikat is, így szóba jött nálunk a CSOK lehetősége. A babavárót már korábban felvettük, abból jogosítvány/autó/ korábbi törlesztő stb kifizetése után még kicsivel több mint 7millió forintunk maradt. Gyeden vagyok így kettőnk bevétele összesen kb 400.000,-

Nem ragaszkodunk ahhoz, hogy Budapesten nézzünk házat, megfelelnek nekünk a kisebb települések is, ezért gondoltunk a Falusi CSOK-ra, ami ugye 5+5millió. Ebből a második 5millió az ugye korszerűsítésre van ha jól tudom ezt mikor utalják? Utána? Mert akkor maradnia kell a 7milliónkból még a felújításra is, az önerő mellett. Vagy van esély hogy az 5millio az mind önerő legyen? Ezekkel a paraméterekkel milyen értékű ingatlanokat nézegethetünk? Láttam már 10-15körül egész jókat, csak sok velük az utómunka, inkább magasabb árkategóriában voltak az igényesebb szebbek(nyilván :D ) nem tudom mennyi hitelt kaphatunk, nem szeretnék túl nagyot álmodni, ha úgy van bevállaljuk ,hogy dolgozunk inkább rajta. :) Rengeteg portált olvastam ezzel kapcsolatban de igazából csak összekuszálódott a fejemben minden és nem merek addig tovább nézelődni, amíg nem latok magam előtt egy kb összeget hogy mennyiből valósítható ez meg.



2021. okt. 27. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

regisztrálj ide és töltsd ki az űrlapot, díjmentesen segítenek mindenben

2021. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12.58-as vagyok, még annyi, hogy mindenképpen lakáshitelt is kellene ilyen helyzetben igényelnetek, mert nem csak a 10M Falusi CSOK, vagy a 2,2M normál CSOK jár, hanem 1+4M Ft Tartrozáscsökkentő Támogatás is, amit viszont csak lakáshitel esetén tudsz érvényesíteni, enélkül elbukod.
2021. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!