Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A nyugdíj prémiumot a nyugdíjj...

A nyugdíj prémiumot a nyugdíjjal együtt utalják majd egyszerre ? Vagy két külön átutalással ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre
2021. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ !
2021. nov. 9. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 különböző összeget utalnak, és 3 különböző időpontban utalják.

2019-ben, mikor legutóbb volt ilyen, akkor 2019. november 12. 4:46-kor utalták az emelt nyugdíjösszegemet, 5:27-kor a nyugdíjprémiumomat, és 5:34-kor a január 1-től esedékes korrekciómat.

Mivel előtte is így volt, arra számítok, hogy ezúttal is így lesz.

Nem tudom, milyen szempontból kérdezed; rövid időn belül érkeznek (a rendelkezésre állás szempontjából tekinthető egy alkalomnak), de 3 tranzakció a folyószámlán; ha kapsz SMS értesítést a beérkező átutalásról, akkor 3 SMS-t kapsz a három különböző összegről.

2021. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Nekem nincsen sms értesítésem,a pénzre nagyon nagy szükség lenne.
2021. nov. 9. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szempontból számít, akkor pénteken, napkelte előtt 2 órával, ott lesz mindegyik összeg - egybegyűlve - a folyószámládon.

(Arra gondoltam, hogy az SMS díj miatt kérdezed, hogy hányat kell fizetni. De eszerint tulajdonképpen amiatt kérdezted, hogy aznap reggelre megérkezik-e mindegyik. Nos, igen. Legalábbis, jelenleg így áll: a szokásos napon utalják. De, tegnap olvastam a családokért felelős tárca nélküli miniszter tájékoztatóját, hogy a postai kézbesítést a szokásostól 1-2 nappal előbb kezdik. Sehol nincs szó róla, de lehet, hogy picit előbbre hozzák az utalást is. De ez csak kósza gondolatom; inkább az várható, hogy még 58 óra van hátra.)

2021. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!