Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla megszüntetés...

Bankszámla megszüntetés könnyen és gyorsan megy? Egy alkalommal elintezheto? Nem akarnak majd rá beszélni maradjak náluk?

Figyelt kérdés
Igazából nincs rajta sok pénz, OTP banknál akarom megszüntetni mert nem kell.

2021. dec. 13. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno a bb-ben szüntettem meg a számlámat. Bementem, mondtam, hogy számlamegszüntetést szeretnék. Megkérdezték, hogy miért, mondtam, hogy azért mert hulladék a szolgáltatásuk. Ezzel az ügyintéző kb egyet is értett, nem próbált rábeszélni bármire is. Megadtam az új számlaszámom, hogy oda utalják át a pénzt, aláírtuk a papírt és ennyi. Egyszer voltam bent ügyet intézni.
2021. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarnak majd, nem kell parazni, arra figyelj hogy ha van mas valauta szamlad is pld euro vagy dollar akkor olyan bankba menj ahhol van adott devizas ugyintezes, en pont ez miatt kellett atmenjek mas otpbe...
2021. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire én bementem múltkor az MKB-ba, már túl voltak aznap 5 megszüntetésen,, úgyhogy pontosan tudták, miért akarom.
2021. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!