Miert kerult BAR listara?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ujabb penzugyekkel kapcsolatos kerdessel fordulnek hozzatok. Tudom ez mar a sokadik de mi ilyen balszerencsesek vagyunk..na szoval a ferjemnek hitele van a Providentnel amit heti rendszeresseggel fizetunk. A holgy aki jar a penzert nagyon rendes ra nincs is panaszunk. Viszont most karacsony elott 1 nappal kapott a ferjem egy levelet hogy BAR listara kerult mivel NEM fizette a providentet. Ami lehetetlenseg hiszen altalaban en szoktam odaadni a penzt a holgynek es sose mondott semmit hogy valami gond lenne. Azt irjak 90 napot meghalado a tartozas igy BAR lista ami nagyon elszomorit hiszen pont februarban szerettunk volna hitelt felvenni igy most ezt bukjuk. A holgyel az unnepek utan tudok majd csak beszelni de mar nagyon merges vagyok azert irtam hatha jart valaki hasonlo cipoben!

2021. dec. 26. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat a holgy lehet sajat zsebre dolgozott :))
2021. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En is attol felek :(
2021. dec. 26. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Papírt kaptál a pénzről, amit átadtál?
2021. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Ne a hölggyel beszélj, hanem vedd fel a kapcsolatot a Prövidenttel.

A papírod gondolom, megvan, amire rávezetik a befizetésedet.

2021. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég komolyan vezetik a befizetéseket. A telefonon be kell lépnie az adós oldalára, ott beírni a befizetett összeget, majd az adós a telefonon alá is kell írja.
2021. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen nem olyan regen kaptunk egyet megkeresem. Tudom minden egyes alkalommal beirja a holgy es ala is irja a parom.
2021. dec. 26. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Van másik hitele, amiről nem tudsz
2021. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Mióta fizetitek ezt a hitelt?

A kék lapot akkor adják, amikor az első részletér mennek. Onnantól nálad van és minden fizetéskor előveszed, beleírják a befizetett összeget.


A telefonon is alá kell írni.


Vedd elő azt a levelet és gondolom, azon rajta van a szerződés száma és az összege. Össze tudod hasonlítani a mostanival.

2021. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van meg hitele de azok nem a Providentnel vannak mindrol tudok,a level pedig kifejezetten a Provitol jott. Volt neki egy regen de ezt az ujat ugy vettuk fel hogy a regit kifizettuk belole igy az nem lehet.

Telefonon irja be a holgy minden heten az osszeget mi alairjuk es ennyi nem kapunk papirt csak max felevente vagy ev vegen egy osszegzot.

2021. dec. 27. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:

És? Telefonáltál a Providentnek?

Kell a hitel első kifizetésénél egy kék kettéhajtott papírt. Azon minden befizetéskor beírják a befizetett összeget, a fennmaradó összeget és azt is alá kell írni.

2021. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!