Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mièrt von le többet a bankkárt...

Mièrt von le többet a bankkártyám a vásárláskor mint amennyit fizettem a boltba?

Figyelt kérdés

Pl pont most vettem egy gyros tálat 1.500 ft-èrt, az sms-ben kapott èrtesítèsben azt látom,hogy 4.000 ft-al kevesebb lett a számlámon.

Mobilbankomat is megnèztem, 4 euró valahány centet vont le.(tehát reálisan) Akkor meg mièrt von le a bank többet? De már több napja ezt tapasztalom . Tegnap pl 1000 Ft èrtèkben fizettem,de 2.500-at kapott le a bank. Elèg bosszantó.



2022. jan. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert von le eurot? Miert nem forintot? Miivan? Biztos jól nezted? Nem fuggobe kerult es osszeteveszted?
2022. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Devizás a kártyám. Tehát anno euróba kaptam külföldön rá a fizetést. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ha 1000 forintért veszek valamit, akkor ne 2500 forintot vonjon már le.
2022. jan. 11. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
A banki dupla konverzio + kezelesi koltseg siman lehet ennyi
2022. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De korábban miért nem vont le többet?
2022. jan. 11. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hivod fel a bankod es kerded meg oket?
2022. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!