Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP LTP mennyi idő alatt...

OTP LTP mennyi idő alatt fizet ki?

Figyelt kérdés

lejár a 4 évünk az LTP-re és a kiutalási időszak is.


szerintetek, ha igazoljuk a felhasználást, mennyi idő, mire kiutalja az OTP az LTP-t?


ezt hova szokták utalni? az ember OTP-s számlájára, vagy pedig a generálkivitelező számlájára?


Köszi.



2022. jan. 19. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik cégnél volt LTP-n, ott tudom leírni a folyamatot, hátha segít.

Amikor lejárt a 4 év megtakarítás, nyilatkozni kellett, hogy mire használom fel. Ettől a dátumtól lehetett gyűjteni a számlákat, az előtte lévők nem számítottak. A kiutalás ezután kb. 3 hónappal történt, az én számlámra. A kiutalás után még azt hiszem 180 napig lehetett beküldeni számlákat.

2022. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A kiutalás után még azt hiszem 180 napig lehetett beküldeni számlákat."

Hát az elég karcsú. Fundinál 2 év van rá! Elég vicces, mert egy építkezés pl nem biztos, hogy megvan 180 nap alatt, de még egy felújítás is húzódhat ilyen sokáig, tekintve, hogy mennyire nehéz jó mestert találni.

2022. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont hogy a fundamentánál voltam, és felújításra ennyi időt adnak.
2022. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mennyire nézik meg, hogy pontosan arra költöttem-e?


Illetve ha tudtam igazolni a lakáscélt, beleszólnak, hogy eredetileg nem pont azt a felhasználást jeleztem feléjük?

2022. febr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vásárlást jelöltél meg, de felújításra költötted, akkor nem fogadják el. Van lehetőség módosításra, kérdezz utána hogy a te esetedben ez járható-e.
2022. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!