Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s készpénzbefizető bankaut...

OTP-s készpénzbefizető bankautomatáknál (ATM) készpénz befizetése esetén van lehetőség közlemény adatok beírására?

Figyelt kérdés

#OTP készpénzbefizető ATM
2022. jan. 24. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs, de mi értelme is volna?
2022. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az OTP-s automatánál van arra is lehetőség, hogy ne csak a saját OTP-s számládra fizess be pénzt, hanem bármely más, de szintén az OTP-nél vezetett számlára.


A kérdésem olyan esetre vonatkozik, amikor nem a saját számlámra szeretnék kp-t betenni.

2022. jan. 24. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kozlemenyt akarsz akkor utalj netbankrol vagy bankfiokbol.
2022. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy cég számlájára szeretnék befizetni magánszemélyként.

A cégnek is és nekem is az OTP-nél van a számlám.

Nekem a saját számláról utalás -Netbankból- összességében drága, mert sok hónapon keresztül kell utalnom. Ha automatán keresztül fizetnék az ingyenes lenne.

De ha nem lehet közleményt megadni, akkor ez nekem nem jó.


A bankfiókból utalás meg azért nem jó, mert az meg a cégnek kerülne plusz költségbe. Amit végül rám terhelnének, tehát ez sem lenne számomra kedvezőbb.

2022. jan. 24. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos, muszaj a kozlemeny, mittomen vmi azonositot kell megadni akkor nincs mas mod mint amit irtam.


Nehanyszaz ft a netbankos utalas ha nem horribilis az osszeg.

2022. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha havi rendszerességgel kell fizetni, akkor állíts be egy állandó rendszeres átutalást. Annak fix díja van (70 forint körül) és független az összegtől. Persze ez változhat díjcsomagtól függően.

70 forinttal számolva évi 840 forint. Egy ebéd nem jön ki belőle...

2022. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közben kutakodtam az OTP oldalán is és megtaláltam a keresett infót. Van lehetőség közlemény megadására.

Ha esetleg mást is érdekel, akkor a lentebbi linken olvashatók ezzel kapcsolatos infók. Itt az is részletezve van, hogy milyen esetleges díjak terhelik a tranzakciókat.

[link]

2022. jan. 24. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát egyelőre díjmentes a befizetés, de nem sokára valszleg nem lesz az és párszáz forinttal kevesebbet fognak majd utalni a számlára...
2022. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!