Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A külföldi bankszámlámról...

A külföldi bankszámlámról valahogy el tudnam jutattani egy magyar bankszámlára a pénzemet?

Figyelt kérdés

Mikor haza jöttem hagytam kb. 5 ezer eurót a külföldi számlámon mert akkor úgy gondoltam visszamegyek, de végül nem tudtam.

Sajnos nincs online bankom se.

Lehetséges hogy itthonrol ezt meg tudnám oldani?



2022. febr. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg telefonos ugyintezes.


DE


Ha nem hasznalod menj ki, utald el es szuntesd meg a szamlat. Mert ha csak elutalod egy nap majd kopogtat a vegrehajto es nem kis osszeg lesz...

2022. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 subrette ***** válasza:
100%

Hol van az adott banknak fiókja legközelebb? Ott megoldhatod, de még egyszerűbb, ha aktiválod az online-bankot. Szinte minden banknak van online felülete.

A magyar bankszámlád IBAN számlaszáma kell az átutaláshoz.

Bankkártyád van ehhez a számlához? Leveszed a pénzt Forintos automatából és beteszed, ahova akarod.

2022. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok kimenni. Direkt beoltattam magam, most meg kitalálták a telebusznál hogy kell egy negatív COVID teszt is mellé. Múltkor még csak oltás kellett nekik.
2022. febr. 3. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Tehát képes voltál beoltatni magad minden meggyőződésed ellenére, de egy nyomorult tesztet már nem tudsz csináltatni.

És ne röhögjelek ki?

2022. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neumanlabsnál most csak 12e egy PCR teszt, 10-ből megvan, ha magadnak csinálod, ha antigén tesztet is elfogadnak, az meg 9 alatt megvan. Ez azért nem egy lehetetlen tétel egy külföldi utazásnál.


Kérdezd meg a külföldi bankod, hogy innen hogy tudsz bejelentkezni a számládra, valószínűleg megoldható. Anélkül, hogy hozzáférnél a kinti számlához nem tudod megoldani, legfeljebb úgy, hogy ahhoz a számlához tartozik egy bankkártya is, amivel vásárlásként tudod leszedni a pénzt. Mondjuk ez meg önmagában is meg tudja oldani a problémát, mert gond nélkül tudsz azzal a kártyával vásárolni itthon és elköltöd a pénzt, nem kell sehova utalni a bankkártyáról, szépen elhasználod.


Transferwise és egy csomó másik fintech cég kínál kedvező valuta váltási megoldásokat országok és valuták közti utaláshoz, de mindegyiknek az az alapja, hogy a saját számládról el kell juttatnod a pénzt hozzájuk, hogy ők továbbítani tudják.

2022. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!