Lehetséges egyszerre?

Figyelt kérdés
A K&H-nál tervezek személyi kölcsönt felvenni, valamint az istyle oldalán szeretnék OTP Bankos áruhitellel készüléket vásárolni. Jelenleg az OTP Banknál van számlám, viszont ennél a banknál 21 kor alatt személyi kölcsönt nem lehet igényelni. (Max adótárssal, amit nem szeretnék) Ezért jutottam arra az elhatározásra, hogy a K&H-nál igényelem meg a kölcsönt. Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem “ciki”, hogy a főnökömmel két munkáltatói jövdelemigazolást is kitöltetek?

2022. febr. 11. 00:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*21 éves kor alatt
2022. febr. 11. 00:09
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Jól nyomod. Személyi kölcsön 21 alatt. Ezzel megalapozhatod a pénzügyi biztonságot a további életedre. Ja várj.. nem.
2022. febr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hiteles András ***** válasza:
Hitelfelvételnél nyilatkozol, hogy nincs folyamatban lévő másik hiteligénylésed...
2022. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem függ össze az áruhitel és a személyi kölcsön
2022. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm! Viszont a kérdésre elfelejtettél válaszolni… (Úgy gondolom ezt az oldalt nem azért hozták létre, hogy megmondjuk a másiknak a tutit, hanem hogy segítsünk egymásnak.) Imádom az ilyen kis méregzsákokat. :P

Nem is tudtam, hogy személyi kölcsönre a 19-20 éves fiataloknak nem lehet szüksége. Ja várj… most már tudom.

Jelenleg a családommal élek, (néhány évig még velük is tervezek), így nincsenek kiadásaim. A személyi kölcsönből a jogosítványt szeretném megcsinálni, illetve autót vásárolni. Már kezd unalmas lenni, hogy 4-kor elindulok dolgozni és este 8-ra érek haza. Sokkal kényelmesebb és gyorsabb lesz gépjárművel. Az áruhitelből, pedig egy laptopot vennék, ami nagyon megkönnyítene a tanulmányaimat.

Nem mindegyik fiatal felelőtlen, tisztában vagyok a tetteim súlyával. 2 éven belül minden fillér vissza lesz fizetve a banknak. Nagyon kedves tőled, de nem kell aggódnod a jövőm miatt!

2022. febr. 11. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy nincsenek kiadásaid nincs egy filléred sem? Szerintem vegyél fel majd egy adósságrendezőt is harmadiknak.
2022. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okésokés
2022. febr. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!