Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KH új bankkártyámat netbankban...

KH új bankkártyámat netbankban aktiváltam, mobilfeltöltést akartam indítani, de a kiválasztott kártya sorában ez az üzi van, ez mi Warning - property for EDP not found?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bankkártyákat általában nem elég netbankban aktiválni kell egy ATM-es művelet is,egyenleglekérdezés,pénzfelvétel
2022. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég szomorú...
2022. márc. 3. 19:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Tereljük az embereket a készpénzmentes műveletek felé, majd küldjük el rögtön egy atm-hez... Vicces.
2022. márc. 3. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Más banknál vagyok, nem merültem bele, hogy csak mobilbank alkalmazásnál kínálják az egyszerű aktiválási lehetőséget, vagy netán netbankban is?

A főoldalon hirdetik az újdonságokat a kártyák használatával kapcsolatban, videó bemutató is van: [link]

Bár, azt írod, hogy netbankban aktiváltad, akkor eszerint ott is van lehetőség. Gondolom, a sikerességéről vagy sikertelenségéről jelent meg üzenet. Illetve, bizonyára a K&H-nál is meg lehet nézni netbankban is a kártyák állapotát, beállításait.

Nem vagyok biztos abban, hogy aktiválási gondod van; akkor a netbankos aktiválásnál kapnod kellett volna hibaüzenetet.

2022. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aktívnak mutatja, letiltás és felfüggesztés a két opció, küldtem nekik netbankból üzenetet, majd válaszolnak 2-3 nap alatt... :)
2022. márc. 3. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ujra 1-es vagyok.Nem tudom mi olyan nehéz bármilyen ATM-nél egy egyenleglekérdezést csinálni.Én is nemrég kaptam új kártyát nem is tudtam boltban fizetni vele addig.Hiába aktiváltam netbankban
2022. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 km-re van a legközelebbi atm, de sebaj :)
2022. márc. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!