Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te vagy a kiválasztott állásin...

Te vagy a kiválasztott állásinterjú után aztán mégsem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja voltam állásinterjún, 1,5 óráig nyösztettek hülye feladatokkal. Nem is beszéltük meg mi lenne a feladat, nagyon nem is esett szó erről a megpályázott munkakörről. Végülis úgy váltunk el, hogy a pályáztatónak szimpatikus voltam, keressük egymást. Rá 1 hétre érdeklődtem, aztán mondja, hogy én vagyok az egyik befutó, de valószínű mégegyszer be kellene jönnöm, majd keres. Én hívtam kb 1 hete, mert nem hívott. Állítása szerint a vezérigazgató talán ma dönt, saját részéről pedig el van döntve minden. Mondtam rendben, de legyen szíves hívjon, hogy mi a döntés. Nem akartam ecsetelni, hogy vidéken volna állás, talán több pénzért is, de ragaszkodom, hogy a lakhelyemhez közel legyen az állás. Szerintetek nem lett volna korrekt, ha azt mondja nem rám esett a választás, vagy annyi, hogy nem sikerült még dönteni? Vagy várjak még néhány hétig?

2019. nov. 13. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:

"Állítása szerint a vezérigazgató talán ma dönt"

Úgy értettem, hogy aznap, amikor hívtam, szóval nem ma...

2019. nov. 13. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sok helyen ilyen nehezen megy.. Én 2 hónapig vártam, mire igent mondtak az interjú után. De addig dolgoztam, szóval nem otthon ültem, így nem idegesített.
2019. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem keresett telefonon azóta sem? Ha nem sem jelenti feltétlen azt, hogy nem te vagy a választott, lehet egyszerűen nem érnek rá ezzel foglalkozni, elfordul, hogy nagy a hajtás, vagy a vezérigazgató mégsem adott választ, mert épp nyaralni ment. Az is lehet, hogy nem annyira sürgős még. Várj még türelemmel. Ha meg nem te vagy a kiválasztott és mégsem keresett, annak ellenére, hogy te megkérted rá (vagy legalább email), akkor felejtsd el nagyon gyorsan. Ez nagyon nem korrekt, és sajnálni sem kell!
2019. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondom ezt, mert, ha ő azt állítja te vagy az (egyik) befutó aztán mégsem, akkor minimum egy elnézést illene neki kérnie. Ez nem kerül többe fél percnél. Tudom, hogy ez nem óvoda, azonban senkit nem szabad felültetni.
2019. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!