Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol kell befizetni a Diákhitel...

Hol kell befizetni a Diákhitel Plusz tartozást?

Figyelt kérdés

Van diákhitel 1 szerződésem, abban a fiókban nem tudom befizetni, azt irja, hogy nincs tartozásom, viszont jött már levél, hogy fizessem be a hátralékomat. Most látom a papíron, hogy a diákhitel plusznak más a szerződésszáma, megpróbáltam azzal belépni, de azt írja, hogy nincs ilyen szerződésszám.


????


2022. márc. 13. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem tudsz belépni, meg hozzá regisztrálni a fiókodhoz. Egyszerűen csak utalni kell a megadott számlaszámra a megadott közleménnyel. Én beállítottam automata utalásra, a bank intézi helyettem, nem kell foglalkozni vele.
2022. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Mit kell tudnod a törlesztésről?


Mikortól törlesztesz?


A hitel felvételét követő első év türelmi időszak, így nincs törlesztési kötelezettséged, a törlesztési időszak a hitel folyósítását követő egy év türelmi idő letelte utáni hónapban kezdődik.


Mi a törlesztési határidő?


A törlesztőrészletnek minden hónap 12. napjáig kell megérkeznie.


Mikor lehet előtörleszteni, végtörleszteni?


Ezekre bármikor díjmentesen lehetőséged van és csak a kívánt összeget kell elutalnod. Az előtörlesztés lehet rendszeres és lehet eseti is.

Hogyan törlesztesz?


Kizárólag banki utalással tudsz törleszteni. A törlesztőrészleteket a 10032000-01800188 számlaszámra kell utalnod. Kérjük, hogy minden utalásnál tüntesd fel a nevedet és a szerződésszámot a közlemény rovatban.

2022. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!