Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek pozitív lesz a...

Szerintetek pozitív lesz a hitelbírálat?

Figyelt kérdés

Babaváró hitelt igényeltünk, 10 millió Ft-ot 20 éves futamidőre.


Jövedelmünk: havi 770 ezer (férjemnek 460 ezer, nekem 310 ezer)

Jelenlegi hitel törlesztők: havi 60 ezer Ft (mindkettőnknek van diákhitel, összesen 4,9 millió Ft.)

Mindkettőnknek határozatlan idejű a munkaszerződése van, köztartozásunk nincs, KHR-ben nem szerepelünk negatív státuszban (soha nem volt törlesztő elmaradásunk).


OTP Banknál igényeltük tegnap.


Megkapjuk szerintetek?


2022. márc. 18. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Majd kiderül
2022. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan meg.
2022. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erosen meglepodnek ha nem kapnatok meg
2022. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megkapjátok
2022. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. Több, mint valószínű. De 20 év sok idő, remélem tényleg átgondoltátok. Ha elváltok vagy bármi, nem jön a gyerek stb, akkor szép kis kamat fog csücsülni rajta.

De egyébként sok boldogságot, sok erőt az elköltéshez és még többet a visszafizetéshez :D

2022. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ebből is látszi, hogy ez a kormány csak a gazdagokat támogatja, ketten kerestek 770 ezret és még erre kaptok egy ingyen hitelt. Más meg gürcöl minimálbérért egy életen át és nem is jogosult ilyen hitelre.
2022. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7-es. Mióta ingyen hitel, az hogy 20 évre lekötik magukat havi 50 ezerrel?
2022. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, ez egy olyan hitel, amelynél a kamat összegét az állam állja az adófizetők pénzéből, ezért neveztem ingyen hitelnek. Nyilván magát a felvett összeget vissza kel fizetni. Azt gondolom nem kell taglalnom, hogy ma ez a 10 millió forint mennyivel ér többet mint 20 év múlva mire visszafizetik.
2022. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!