Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek sok bitcoinja vagy...

Akinek sok bitcoinja vagy ethereuma van az el is tudja adni? Nem akadnak ki a bankok? Be engedi a pénzt egyáltalán a számlára?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem hátha egyszer nekem is lesz értékes kriptovalutám mert most már én is fogok próbálkozni meg tanulni. Na mindegy ez mindig is érdekelt. Vagy be kérnek bizonyítékot meg papírokat esetleg? Nem fogják vissza a pénzt?

2022. ápr. 22. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

1, Bank nem vesz kriptovalutàt magànszemèlytől.

2, A nyeresèg után nyilván adózni kell.

3, Te pont rohadtul nem olyannak tűnsz, akinek valaha ilyen gondja lesz.

2022. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Mármint, az offrampnak használt kripto tőzsde oldaláról, az ott kriptóról már beváltott fiat pénzt, amit egy bankszámláról utalnak a bankodnak? Miért ne fogadná be?
2022. ápr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en mar talalkoztam hasonlo problemaval, volt mar ellenorzesem amikor tozsderol utaltam ki penzt. Nem volt nagy osszeg, kb 5 millio kornyeke, de a bank azt mondta bizonyitsam h nem lopott. Az osszes vetelrol be kellett kuldjem az adatokat, mit vettem, hol milyen walletbe kuldtem ki stb. Tudtam hogy ez lesz szoval elore mindent elokeszitettem, amikor a bank hivott h gond van akkor csak annyi volt hogy az email cimre elkuldtem a doksikat. 2 nap utan mar a szamlan volt a penz.
2022. ápr. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Te beszélsz de egy jól meg fogalmazott egyértelmű kérdést nem vagy képes értelmezni sok eszed van hallod e. A 3-as legalább érti nem sik hülye. Neki köszönöm.
2022. ápr. 23. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudsz használni puffer oldalt, Revolut. indulhat onnan a vásárlás és érkezhet oda a jóváírás!
2022. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!