Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek május 9én hogy...

Szerintetek május 9én hogy fognak alakulni az árfolyamok? Dollár, euro a forinthoz képest?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A május 8-ihoz hasonló elmozdulások várhatóak, ugyanakkor nem zárhatóak ki kisebb korrekciók sem. Természetesen egy nem várt külső hatás jelentős változást hozhat. Legalábbis ennyit lehet kiolvasni most a madárbélből.
2022. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es kamu vagy, május 8-án nem lesz mozgás. Vasárnap nincs tőzsde. Jelentettelek.
2022. máj. 4. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért mi lesz Május 9-én?
2022. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A nagy orosz győzelmi ünnep és putykó be akar jelenteni vmit.
2022. máj. 4. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Áhh, akkor vége a háborúnak?
2022. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reméljük.
2022. máj. 4. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, ennél tovább már csak az állami csőd lenne ha nem fejezik be.
2022. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Melyik állam menne csődbe? Amúgy most mi lehet az ukrán állampapírokkal?
2022. máj. 4. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Állampapírokról nem tudok, de szerintem csak elméletben léteznek. A gyakorlat kb úgy néz ki, hogy a nyugdíjjakat még folyósítják, de egy Budapest méretű városban működik kb három bankautomata, szóval gyakorlatilag sosem kerülsz sorra.

Legtöbb helyen nincs internet, és villany se. Nem jutsz hozzá a pénzedhez!

2022. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7.


Oroszország, mivel Ukrajnát már szét lopták. Putyinnak azt hiszem a napokban azt is el kell dönteni, hogy elfogadják e az Amerikai feltételeket (államkötvények és a többi). Azon sem lepődnék meg, hogy ha Oroszországot rövidesen szét darabolnák.

2022. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!