Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van jelenleg olyan hitelkártya...

Van jelenleg olyan hitelkártya a piacon, amely megéri a kedvezmények, visszatérítések miatt?

Figyelt kérdés

Hitelkeretre nincs szükségem, de a kedvezmények, visszatérítések miatt érdekelne, hogy van-e olyan kártya, amely kihasználható annyira, hogy ne csak az éves költségeket hozza vissza.


Az Unicredit Platinum hitelkártyája a Mastercard kedvezmények miatt például ilyen lehet annak, aki sokat utazik, és ki tudja használni vagy a Cetelem Emag kedvezménye.


Egyéb tippekért, tapasztalatokért hálás lennék.



2022. máj. 18. 02:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10-es, ez nyilván nagy mértékben függ a fogyasztói kosár összetételétől. Mivel mind Tescóba, mind Intersparba rendszeresen járok, nyilván nem véletlenül vásárolok többet az előbbiben. Étolajat például egyáltalán nem használok, így annak az ára nem befolyásol. Viszont rengeteg dolgot igen, ami a Tescóban nem vagy csak drágábban kapható.


De a kérdés most nem az Interspar árszínvonalának megítélése, hanem a különböző hitelkártyák kimaxolásának lehetőségei.

2022. máj. 27. 11:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Zsírral főzöl?

Amúgy baromi drága a Spar-ban pl. a kenyér és pékáru, a majonéz, a szalámik, a húsáru és a tejtermékek. Ami talán megéri ott az a zöldség/gyümölcs és a borok.

2022. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tényleg nem az én életvitelem és fogyasztási szokásaim a kérdés, de ha érdekel: zsírt sem használok, húsárut (kivéve tengeri halat és tenger gyümölcseit), szalámit, majonézt, kenyeret egyáltalán nem vásárolok, pékárut nagyon esetlegesen, havi néhány alkalommal. Valóban nem szokványos a fogyasztói kosaram összetétele, így viszont egyáltalán nem rossz hely számomra az Interspar. Mivel sokszor édesanyámnak is én vásárolok, tökéletesen látom, hogy az ő - hagyományosabb - fogyasztásai szokásai mellett az Interspar anyagi szempontból nem lenne jó választás, de nekem az, mind a kínálat, mind az árak szempontjából.


De tényleg szeretnék inkább a hitelkártyákra koncentrálni. Ebből a szempontból pedig nekem a Spar kedvezmény kifejezetten hasznos információ, és kíváncsian várom a kommentelő válaszát, hogy egyszeri vagy rendszeres ajánlatról van-e szó.

2022. máj. 27. 12:49
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


A spar-os kommentelő vagyok. Nem tudom, én 3 hónapja hasznélom a kártyát, most kb Május elejétől Júli közepéig van egy ilyen akció, több boltra is, de a többi számomra nem releváns (sport, samsung, stb.).


Akik azt mondják, hogy a spar drága, lehet hogy igy van, de ez vna közel hozzám, és én főzni nem szoktam, általában csak rágcsát, alkoholt, tisztálkodási szereket, ilyesmiket veszek. Enni inkább étterem, kifőzde, alapélelmiszereket pedig termelői piacról.

2022. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát sem olaj, sem zsír, se hús, se kenyér? Salátát eszel salátával? Hogy lehet úgy élni?!
2022. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-ös, nem azt írtam, hogy nem eszem ezek közül semmit, hanem, hogy nem vásárolok. Főzni nem szoktam, ebédet és vacsorát rendelek, vagy beülök valahova. Nagyon ritkán tengeri halat vagy tenger gyümölcseit készítek salátával, ezeket vagy párolva vagy olivaolajjal. Kenyeret vagy hasonló pékárut kész szendvics formájában fogyasztok alkalomadtán, otthon nem tartok, csak akkor veszek, ha véletlenül kedvet kapok hozzá, mert például valami különleges sajtot vagy pástétomot vettem valahol.


14-es, köszi szépen, ez egész érdekesen hangzik. A mezőnyben talán ez a legvonzóbb kártya.


Egyébként nekem is egy Interspar van legközelebb megfelelő választékkal, olyan Tesco, ahol számomra vonzó kínálat van, több mint 30 km oda vissza, ahol vállalható, több mint 20.

2022. máj. 27. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!