Normális ha havonta 150 alkalommal fizetek kártyával (készpénzt nem használok)?

Figyelt kérdés
Havi olyan 220 ezer forint értékben, szóval 1-2k az átlagos költés egy alkalommal. De ismerek olyat aki csak naponta 1-2x használ kártyát, vagy annyiszor sem.
2022. máj. 28. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez napi 5 tranzakció. Ha egyszer ennyiszer fizetsz, akkor ennyiszer fizetsz. (Elsőre elszámoltam, és azt hittem napi 50. Na az sok lett volna. :D)

Engem zavarna, ha ilyen sokat járnék boltba, de ez semmit nem jelent. Veszel reggel egy péksütit, délben kiugrasz egy saliért az ebéd mellé, este meg bevásárolsz, de nem találsz olajat az egyik boltban, majd pedig eszedbe jut, hogy a majoranna kimaradt és már össze is jött. Vagy elmész a srácokkal iszogatni, előtte csak bedobsz valamit és hazafele is vacsizol, az megint legalább 3. De ha egyesével kell fizetni az italért, az önmagában körönként 1.

Miért merült fel benned egyáltalán, hogy van ebben olyan, hogy normális/nem normális?

2022. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, én sem tudom ez hogy merült fel benned. Van, akinek nincs is kártyája, akkor lehet, hogy az se normális, hogy egyáltalán van kártyád?
2022. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi apróságokat nem szeretek kártyával fizetni. Egyrészt kp fizetésével jobban látom, hogy mennyi pénzem van/maradt, és a kp-t mindig is jobban fáj kiadni :)

De nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, úgy csináld ahogy neked kényelmes.
2022. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!