Bank adatfrissítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy bankszámlám amire a fizumat kapom. Ma néztem meg az egyenlegem összesen mennyi van amit úgy körülbelül 4 hónapja nem ellenőriztem. Meglepődtem, hogy nem teljesen azt az összeget tartalmazza amire számítottam (nem volt nagyobb kiadásom sem hasonló mindig tudom mire mennyit és miért költök) ezért elkezdtem gyanakodni, hogy valami nincs rendben. Romániában élek a román tudás nehézkesen megy, egy régi üzenetet olvastam vissza a bankomtól, amit sms-ben küldtek miszerint az adataimat frissítenem kell online vagy bent személyesen náluk, ha ez nem történik meg x időn belül akkor: “Figyelmeztetjük, hogy amennyiben nem tesz eleget a Bank adatfrissítésre vonatkozó felhívásának, jogunkban áll visszautasítani banki műveleteinek végrehajtását.” Napi szinten használom a kártyám szinte mindig ebben a formában fizetek és hibátlanul működött. A kérdésem, hogy úgy-e én még nem frissítettem az adataim (100% hogy ki is csúsztam ebből intervallumból) ilyenkor a cégem által útalt fizetéseimet is korlátozhassák, tehát nem jelenlik meg a számlámon? Holnap az első dolgom, hogy ennek utánna járok természetesen csak muszáj volt kiírjam ezt a kérdést mert aludni se bírok és hátha valaki járt már hasonlóan mint én.


Köszönöm előre is válaszotokat!



2022. jún. 10. 01:15
 1/2 Hintalow ***** válasza:

Nem, a banki művelet korlátozasa alatt inkább olyanok futnak, mint utalások megadasa, betètlekötès stb.

Ha meg a kártyádat blokkolták volna, azt ugy is èszrevennèd.

2022. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bank adatfrissítés.
2022. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!