Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély, hogy visszakapjam...

Van esély, hogy visszakapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
Ma egy nő és egy férfi a késői órákban egy buszmegállóban rávettek, hogy utaljak át nekik pénzt, addig nem hagytak elmenni. Nem akartam balhét, átutaltam. Sajnos az esetnek nem volt szemtanúja. Van valami lehetőségem, hogy ezt a pénzt visszakapjam? Tudom, hogy van a banknál a visszahívás lehetősége, de ehhez kell a másik fél beleegyezése, ami biztos nem lesz meg. Rendőrségre ha nem muszáj, nem szeretnék menni. Persze, ha nincs más, akkor odafordulok. De azért remélem el lehet ezt intézni valahogy.

2022. jún. 12. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a sztori igaz akkor rendorseg. Jo esetben nem ez volt az első buncselekmenyuk. A pontos ido bemondasaval es a szemelyleirassal siman megtalaljak oket, vannak terfigyelo kamerak es jó esetben nem vartak reggelig a penzlevetellel hanem meg aznap este egy közeli automatanal felvettek a penzt. Igy konnyen megtalalhatoak, azonosithatoak es az atutalas tenye hitelt ad a szavadnak.
2022. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Napkiraly ***** válasza:
Banktól kikéred a számlatulajdonos címét, és közjegyzőnél FMH
2022. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A bank ilyen adatot biztos nem ad ki..
2022. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neki nem. De a rendőrségnek simán.
2022. jún. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A rendorseg meg neki nem adja ki a gyanusitott adatait. Hallottal mar a gdprrol? Ilyen jellegu bizalmas adatokhoz nem lehet hozzajutni hivatalos uton.
2022. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!