Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Web kártyával fizetés...

OTP Web kártyával fizetés meghiúsulása miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig sok évig volt Web-kártyám (három évente kaptam a számlacsomaghoz).

Úgy rémlik, hogy ez év elején is fizettem bankkártyával az Ali Pay-n keresztül egy csomagért, Ali Express-es rendeléskor.

Az utóbbi hónapokban két nagy, közismert webshop-nál is akartam fizetni, teljesen pontosan adtam meg az adatokat (lejárati dátumot is jó formátumban, CVC2 kódot is jó formátumban), valamint a kártyaszámot is, hiába. Az egyenleg mindig fedezte a kiadásokat.

OTP Simple oldalán nem sikerült fizetni az OTP saját kártyájával...

Ez a Web kártya direkt a biztonságos vásárlásért van a csomaghoz.

Az új OTP bank alkalmazásába is regisztráltam már jó régen, a fizetés pillanatában ott se küld sem megerősítést se semmit...

Mi lehet a baj?



2022. jún. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a kártyalimitet.
2022. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cibbel jártam így, valamelyik frissítés kikapcsolta a push üzenetek engedélyezését, visszakapvmcsolás után működött
2022. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értesít mindenről a banki alkalmazás: ha gépen be akarok lépni, jóváhagyást kér, számlaforgalomról is értesít stb...

Kártyalimittel probléma nem lehet, mert most is egy 5000 Ft alatti tételről lett volna szó.

Se értesítés se semmi...

2022. jún. 18. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!